| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH42XSW107082 |
| Stock ID | 25CC7082 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | WHITE/BLACK |
| Interior | std |
| UVW | 1,950 lbs |
| Dry Hitch | 180 lbs |
| GVWR | 7,000 lbs |
| Length (ft,in) | 14'' |
| Width (ft,in) | 7'' 6" |
| Height (ft,in) | 9'' 6" |
SPRING POPUP SALE @ Paul's Trailer & Rv Center
2025 VHW 714TA2 $7695.00
MSRP $10,913.00 You Save $ 3218.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
7.5 Wide Upgrade
12 extra Height
24 Stone Guard
3 Dome Light
Flush Lock In the side Door
16 O/C Floor Crossmembers
Rear Door Height 78
Blackout Package
Screwless Exterior
4-5000lbs D-Rings in the floor
4-1200lbs D-Rings on the walls
Rear Spoiler & Loading Light
Interior Spare Tire mount