| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH219SW107049 |
| Stock ID | 25CC7049 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Charcoal/Black |
| Interior | std |
| UVW | 1,200 lbs |
| Dry Hitch | 120 lbs |
| GVWR | 2,990 lbs |
| Length (ft,in) | 12'' |
| Width (ft,in) | 6'' |
| Height (ft,in) | 9'' |
Summer Blow Out Sale @ Paul' Trailer & Rv Center
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.99% & No Pay For 90 Days
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
2025 VHW 612SA
$4995.00
MSRP $7113.00 You Save $ 2118.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
2 Tone Charcoal/Black
12 Xtra Height
77 Rear Door Height
4-5000lbs D-rings in the floor
4-1200 lbs D-Rings On the wall
1 pair of Fold Down Jacks
interior spare tire mount
24 Stone Guard
Radial Tires
Rear Spoiler and Loading Lights
Screwless Exterior
Ameraguard Coating Tongue/ Rear Bumper / Around all Door openings/ Edge of Ramp door