| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Highland Ridge |
| Brand | Highland Ridge |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 58TBM0BU0S3A33075 |
| Stock ID | 25OR3075 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | White |
| Interior | Dove |
| UVW | 10,225 lbs |
| Dry Hitch | 1,490 lbs |
| CCC | 1,770 lbs |
| GVWR | 11,995 lbs |
| Length (ft,in) | 39'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 10" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:33.00 B:33.00 |
| Awnings (ft) | 1:18 2:11 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 4 |
Spring into Summer Adventure at
Paul's Trailer & Rv Center
Your New Camper Is Calling you
Huge savings on all Campers
Free Wireless Backup Camera & Mounting
Free Deluxe Starter Kit
50 % Discount on all 7 yr Warranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.49%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2025 Open Range 335RBS $47,995.00
MSRP $ 87,361.00 You Save $39,366.00
7.3 Auto Level
King Bed
20cu ft 12 Volt Refer
Four Seasons Protection
6 Gal Gas/Elec Water Heater
Power Awnings
Power tongue Jack
2- 15K Roof A/C's
Keyed alike compartments doors
Solid Steps
Aluminum Rims
Laminated Construction
3yr Warranty on structure
32 TV in Bedroom
Fire Place
Enclosede Heated Under Belly
Battery Dissconect
Exterior Grill
Outside Fridge
R-38 insulation in Roof & Under Belly
Equa Flex Suspension
Travel Link Smart Rv System
Prep for Camera's