| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Starcraft |
| Brand | Starcraft |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1SABU0BM7S1B85090 |
| Stock ID | 25ST85090 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Grey/White |
| Interior | std |
| UVW | 4,200 lbs |
| Dry Hitch | 425 lbs |
| CCC | 1,795 lbs |
| GVWR | 5,995 lbs |
| Length (ft,in) | 27'' 1" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 5" |
| Tanks (gal) | F:42.00 G:39.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:11 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
HAPPY MOTHERS DAY SALE
GIVE MOM THE GIFT OF ADVENTURE
Huge savings on all Campers
50 % Discount on all 7 yr Warranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.49%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2025 StarCraft Autumn Ridge 231BH
$10,995.00
MSRP $ 25486.00 You Save $14,491.00
Power Awning
Microwave
furnace
2 burner stove top
scissors jacks
12 volt refer
2- 20lbs lp tanks and cover
6 galllon gas/elec water heater