| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Starcraft |
| Brand | Starcraft |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1SABU0AK2S1BK5220 |
| Stock ID | 25STBK5220 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | White |
| Interior | GREYSTONE |
| UVW | 3,540 lbs |
| Dry Hitch | 395 lbs |
| CCC | 1,455 lbs |
| GVWR | 4,995 lbs |
| Length (ft,in) | 22'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 7" |
| Tanks (gal) | F:20.00 G:20.00 B:20.00 |
| Awnings (ft) | 1:13 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 6 |
LUCKY LEPRECHAUN RV SALE
Follow the Rainbow to Huge Savings!!
This St. Patricks Day Your Pot of Gold savings is waiting for
You at Paul's Trailer & Rv Center and it's on Wheels
Join us for the LUCKY LEPERCHAUN RV SALE and Score
HUGE Prizes such as
On Site Financing
DOWN PAYMENT MATCH UP TO $500.00 varies per unit
Receive a free Backup Camera and installation
Receive a Free STD starter kit
FREE 2026 to 2027 Outdoor Storage
7yr Warranties at 50% Discount
6.99% Interest Rate to all Qualified Customers
No Pay for 90 Days
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2025 StarCraft Autumn Ridge 19BH
$16,995.00
MSRP $ 29,695.00 You Save $12,700.00
Fiber Glass Exterior
Aluminum Rims
Outside Grill
Power Awning w/LED lights
Spare Tire & carrier
200 Watt Solar Panel & Controller
Solid Steps
Pleated Shades
10 cu ft 12 Volt Refer
2 Burner Range Flush Top
Enclosed Heated UnderBelly
Large Assist Handle By Entrance Door
Hidden Hinge Cabinet Doors
Foot Flush Toilets
Water Heater ByPass
6 Gallon Gas/Elec Water Heater
MIcrowave
Furnace
LED Lights inside & out
13.5 Btu Roof A/C
Magentic Baggage Door Catches
Thermal Seal on the roof and the underbelly
Self Adjusting Brakes