| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH215SW107050 |
| Stock ID | 25CC7050 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Black/Red |
| Interior | std |
| UVW | 1,300 lbs |
| Dry Hitch | 130 lbs |
| CCC | 1,690 lbs |
| GVWR | 2,990 lbs |
| Length (ft,in) | 12'' |
| Width (ft,in) | 6'' |
| Height (ft,in) | 9'' 1" |
2025 VHW 612SA $5095.00
MSRP $7113.00 You Save $ 2018.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
12 Xtra Height
Rear Ramp Height 77
4-5000lbs D-Rings Recessed in the floor
4-1200lbs D-Rings wall Mounted
interior spare tire mount
1 Pair of Fold down Jacks rear
Rear Spoiler & LED loading Light
2 Tone w/anodized divder
Ameraguard Coating on Door Frames /Tongue/Rear Bumper
Radial Tires
Greaseable Hubs
LED lights