| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUTW627SW107015 |
| Stock ID | 25CC7015 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Silver Frost |
| Interior | std |
| UVW | 2,450 lbs |
| Dry Hitch | 200 lbs |
| CCC | 7,350 lbs |
| GVWR | 9,800 lbs |
| Length (ft,in) | 16'' |
| Width (ft,in) | 7'' |
| Height (ft,in) | 8'' 3" |
Summer Blow Out Sale @ Paul' Trailer & Rv Center
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.99% & No Pay For 90 Days
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
2025 VHW 716TA2 $7495.00
MSRP $12619.00 You Save $ 5124.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Rubber Ride Axles 5200lbs
Power Tongue Jack & Battery
Flushlock in the side door
Rear Ramp Door
Rear Ramp Opening 72
Radial Tires
Greaseable Hubs
one Piece Roof
Rear Ramp Door