| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH013SW107048 |
| Stock ID | 25CC7048 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | white |
| Interior | std |
| UVW | 1,200 lbs |
| Dry Hitch | 120 lbs |
| CCC | 1,790 lbs |
| GVWR | 2,990 lbs |
| Length (ft,in) | 10'' |
| Width (ft,in) | 6'' |
| Height (ft,in) | 8'' 6" |
SPRING POPUP SALE 4 DAYS ONLY FRIDAY MAY 2ND TO MONDAY MAY 5th $4495.00
2025 VHW 610SA $4495.00
MSRP $6607.00 You Save $ 2112.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
12 Extra Height
4- 5000lbs D-Ring in the Floor
4-1200 lbs D-ring on the walls
1- Pair of fold down Jacks
24 Stoneguard
Interior Spare Tire Holder
AmeraGuard Coating
Rear Door Height 77