| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH629PN103518 |
| Stock ID | 23CC3518 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | White |
| Interior | std |
| UVW | 2,100 lbs |
| Dry Hitch | 250 lbs |
| GVWR | 9,900 lbs |
| Length (ft,in) | 16'' |
| Width (ft,in) | 7'' |
Full Aluminum Frame
2-5200 lbs axles
7000lbs Jack
82 rear Door Opening
double 3/4 floor
6-500lbs D- Rings
Aluminum Rims
LED Lights
Slant Wedge Front
Flushlock in the side door