| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Prime Time |
| Brand | Prime Time |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2AVPB1SB939223 |
| Stock ID | 25A9223 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | Red/White |
| Interior | dusk |
| UVW | 6,153 lbs |
| Dry Hitch | 830 lbs |
| CCC | 1,677 lbs |
| Length (ft,in) | 29'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 8" |
| Tanks (gal) | F:41.00 G:68.00 B:34.00 |
| Awnings (ft) | 1:18 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
NO SETUP FEES!
NO FREIGH FEES
NO WALK THRU FEES!
HONOR. REMEMBER. EXPLORE.
Celebrate Memorial Day with huge savings on travel trailers
Ready for camping season?
Looking for family adventures?
We’ve got the perfect trailer for your next journey with Memorial Day pricing available for a
limited time!
New & Used Inventory
Easy Financing Options
Trade-Ins Welcome
Don’t wait — summer adventures start here!
Huge savings on all Campers
Discounts on all 7 yr Warranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.49%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2025 AVENGER 25 MKO
$ 19,995.00
MSRP $ 38,780.25 Savings $19,280.25
Power Stabilizer Jacks
Power Awning
Solid Steps
Power Tongue Jack
10.7 Cu ft 12 Volt Refer
15K Roof A/C
13.5 Bedroom A/C
Microwave
Furnace
Three Burner High Output Range/oven
Theater Seating
6 Gallon Gas on Demand Water Heater
Large Farm Style Sink
LED TV
Blue Tooth Speaker
Outside Refer
Assist Handle By Entrance door