| Year | 2015 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Toy Hauler Fifth Wheel |
| VIN | 4YDF33223FR8000052 |
| Stock ID | U15R0052 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | Grey |
| Interior | dusk |
| UVW | 13,308 lbs |
| Dry Hitch | 3,330 lbs |
| CCC | 3,192 lbs |
| Length (ft,in) | 37'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 2" |
| Tanks (gal) | F:132.00 G:78.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:15 2:12 3:8 |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 12'' |
| Fuel Station | 30 gal |
| Fuel Cap | 60.00 gal |
FALL CLEARANCE SALE ON ALL TRAILERS & CAMPERS LOWEST PRICES OF THE YEARS HUGE PRICE REDUCTION
15K Roof A/C
13.5 Roof A/C
Furnace
Central Vacum
4 dr Refridgeratolr
10 Gallon W/H
DVD Player
6KW generator
Hydraulic Levelers
Fuel Station
3 Awnings
Rear patio
Aluminum Wheel