| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Prime Time |
| Brand | Prime Time |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2AVNB1SB938608 |
| Stock ID | 25A8608 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Red/White |
| Interior | Dove |
| UVW | 5,481 lbs |
| Dry Hitch | 660 lbs |
| CCC | 2,179 lbs |
| Length (ft,in) | 28'' 2" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 8" |
| Tanks (gal) | F:42.00 G:30.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:16 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
SPRING SAVINGS SALE
no reasonable offers refused
WE WON T BE UNDERSOLD
on comparable units
6.99% FINANCING & NO PAY TILL MAY FOR ALL QUALIFIED CUSTOMERS
Outside Kitchen
Spare Tire and Carrier
10.7 cu ft 12 Vol t Refer
Power awning
Scissors Jacks
6 Gallon Gas/'Elec water heater
Furnace
Roof A/C
LED lights