| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVHV22TW107836 |
| Stock ID | 26CC7836 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Black |
| Interior | std |
| UVW | 3,220 lbs |
| Dry Hitch | 275 lbs |
| GVWR | 10,400 lbs |
| Length (ft,in) | 20'' |
| Width (ft,in) | 8'' 6" |
| Height (ft,in) | 10'' |
A BlIZZARD of Deals has Hit our Lot
Join us for the ELSA RV BLIZZARD SALE
where prices are melting faster than snow in spring
Huge savings on all Trailers
ICE-COLD Discounts you won't see this season again
On Site Financing
Free Wireless Backup Camera & Mounting
1/2 off undercoating of Trailer
1/2 off Tire and wheel Extended Waranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 7.99%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
FAMILY OWNED AND RUN FOR 28 YRS
2026 Continental Cargo VHW8.520TA3 $12,795.00
MSRP$ 19,218.50 You Save $ 6423.50
60 Extended Tougne
Adjustable coupler
2- Rows of e-track in the floor
Rear Ramp Door
87 Rear Door Height
Rear Stabilizer Jacks
Upgrade to 8.5 wide
Cargo Plus package
4-5000lbs D-rings
4-1200lbs Wall D-rings
Blackout Package
Screwless Exterior
12 Xtra Height
Radial Tires
5200 lbs Axles
Rear Spoiler and Loading Light
24 Stone Guard