| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH212TW107704 |
| Stock ID | 26CC7704 |
| Condition | New In Stock |
| Exterior | WHITE/BLACK |
| Interior | std |
| UVW | 1,300 lbs |
| CCC | 1,690 lbs |
| GVWR | 2,990 lbs |
| Length (ft,in) | 12'' |
| Width (ft,in) | 6'' |
| Height (ft,in) | 96'' |
NO SETUP FEES!
HONOR. REMEMBER. EXPLORE.
Celebrate Memorial Day with huge savings on cargo trailers!
Need extra hauling space?
We’ve got the perfect trailer for your next journey
with Memorial Day pricing available for a
limited time!
New & Used Inventory
Huge savings on all Trailers
On Site Financing
Free Wireless Backup Camera & Mounting
1/2 off undercoating of Trailer
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.99%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
FAMILY OWNED AND RUN FOR 28 YRS
2026 VHW 612SA $ 5390.00
MSRP $7742.00 You Save $ 2652.00
Rear Ramp Door
12 Extra Height
Rear Door Height 78
Rear Stabilizer jacks
4-5000#- D-Rings
4-1200# D-Rings
Rear LED Loading Lights
Screwless Exterior
Slant Wedge
Interior Spare Tire Mount
Flushlock in the side door
Blackout Package
Rear Spoiler and Loading Lights
2-Tone Black/White