| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Highland Ridge |
| Brand | Highland Ridge |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 58TBM0BLXT1613080 |
| Stock ID | 26OR3080 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Grey/White |
| Interior | Ashwood |
| UVW | 4,315 lbs |
| Dry Hitch | 485 lbs |
| CCC | 1,685 lbs |
| GVWR | 6,000 lbs |
| Length (ft,in) | 24'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 2" |
| Tanks (gal) | F:52.00 G:39.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:13 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
HAPPY MOTHERS DAY SALE
GIVE MOM THE GIFT OF ADVENTURE
Huge savings on all Campers
Free Wireless Backup Camera & Mounting
Free Deluxe Starter Kit
50 % Discount on all 7 yr Warranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 6.49%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2026 Open Range Colt 20DB $17,495.00
MSRP $ 30,811.00 You Save $12.316.00
30 AMP Service
Power Awning w/LED lights
Spare Tire & carrier
Solid Steps
8 cu ft 12 Volt Refer
3 Burner Range Flush and Oven
Enclosed UnderBelly
Large Assist Handle By Entrance Door
Hidden Hinge Cabinet Doors
Foot Flush Toilets
Water Heater ByPass
6 Gallon Gas Water Heater
MIcrowave
Furnace
LED Lights inside & out
13.5 Btu Roof A/C
Magentic Baggage Door Catches
Thermal Seal on the roof and the underbelly
Self Adjusting Brakes
81 interior Height
Magnetic compartment door catches Murphy Bed/ Theater Seating
Stabilizer Jacks