| Year | 2020 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Toy Hauler Travel Trailer |
| VIN | 4YDT27T21L3108284 |
| Stock ID | U20SP8284 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | Blk/White |
| Interior | std |
| UVW | 6,055 lbs |
| Dry Hitch | 895 lbs |
| CCC | 3,635 lbs |
| GVWR | 9,690 lbs |
| Length (ft,in) | 31'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 3" |
| Tanks (gal) | F:52.00 G:39.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:18 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 14'' |
Spring into Summer Adventure at
Paul's Trailer & Rv Center
Your New Camper Is Calling you
Huge savings on all Campers
Free Wireless Backup Camera & Mounting
Free Deluxe Starter Kit
50 % Discount on all 7 yr Warranties
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 7.99%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Ducted Roof A/C
Power Awning
8 cuft Gas/Elec Refer
6 Gallon water Heater
Furnace
Microwave
Spare Tire
Queen Bed
3 Burner Range and oven
Outside Shower
Stereo
Flat Screen TV
surround sound
Power Tougne Jack
Free Standing Dinette Table
Large Bathroom
Power Leveling Jacks