| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Continental Cargo |
| Brand | Continental Cargo |
| Type | Cargo Encl BP |
| VIN | 5NHUVH22XTW107104 |
| Stock ID | 26CC7104 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | Black |
| Interior | std |
| UVW | 1,720 lbs |
| Dry Hitch | 200 lbs |
| GVWR | 7,000 lbs |
| Length (ft,in) | 12'' |
| Width (ft,in) | 7'' 6" |
| Height (ft,in) | 9'' |
BLACK FRIDAY SPECIAL PRICING
AT PAUL'S TRAILER & RV CENTER
Lighting Fast Financing Approvals
Rates as low as 7.99%
to Customers with Qualified Credit
we can even help people with Bad Credit
2026 VHW 712TA2
$7295.00
MSRP $10,326.00 You Save $ 2031.00
PAUL'S TRAILER RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
7.5 Wide Upgrade
12 extra Height
24 Stone Guard
Flush Lock In the side Door
16 O/C Floor Crossmembers
Rear Door Height 78
Blackout Package
Screwless Exterior
4-5000lbs D-Rings in the floor
4-1200lbs D-Rings on the walls
Rear Spoiler & Loading Light
Interior Spare Tire mount