| Year | 2009 |
|---|---|
| Make | Gulf Stream |
| Brand | Gulf Stream |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1NL1GTL2391096898 |
| Stock ID | U09G6898 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | White |
| Interior | std |
| UVW | 4,232 lbs |
| Dry Hitch | 560 lbs |
| CCC | 3,328 lbs |
| Length (ft,in) | 26'' 1" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 9'' 11" |
| Tanks (gal) | F:54.00 G:37.00 B:37.00 |
| Awnings (ft) | 1:13 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 6 |
Summer Blow Out Sale @ Paul's Trailer & Rv Center Inc.
Time to make room for all of the New 2026 Models that are coming
6.99% FINANCING & NO PAY FOR 90 Days for ALL QUALIFIED CUSTOMERS
No Dealer Fees and Free Outdoor Winter storage & 50% off any Extended Warranties
with the purchase of a new camper
2009 Conquest 24BHL
$6395.00
MSRP $ 7995.00 You Save $1600.00
Paul's Trailer & Rv Center
3213 Mill Rd
Morrison WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Awning
Gas/Electric Refer 6cuft
6 Gal Gas Water Heater
Furnace
13.5 K Roof A/C
Power Tougne Jack
Scissors Jacks
3 Burner Range
Tv Antenna
Microwave
Spare Tire
Weight Dist system included