| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Prime Time |
| Brand | Prime Time |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 5ZT2AVSB9NB931981 |
| Stock ID | U22A1981 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | Grey/Blue |
| Interior | Dove |
| UVW | 6,586 lbs |
| Dry Hitch | 681 lbs |
| CCC | 2,895 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 8" |
| Tanks (gal) | F:42.00 G:68.00 B:34.00 |
| Awnings (ft) | 1:18 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
Summer Blow Out Sale @ Paul's Trailer & Rv Center Inc.
Time to make room for all of the New 2026 Models that are coming
6.99% FINANCING & NO PAY FOR 90 Days for ALL QUALIFIED CUSTOMERS
No Dealer Fees and Free Outdoor Winter storage & 50% off any Extended Warranties
with the purchase of a new camper
2022 Avenger 27 RKS
$17,995.00
MSRP $ 26,730.00 You Save $8735.00
Paul's Trailer & Rv Center
3213 Mill Rd
Morrison WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Power Awning
10 cuft 12 Volt Refer
6 Gal Gas/Elec Water Heater
Furnace
15 K Roof A/C
Solid Steps with Assits Hanle
Power Tougne Jack
Scissors Jacks
Outside Shower
Black Tank Flush
3 Burner Range & Oven
Tv Antenna
50 Tv
2-Recliners
Microwave
Spare Tire
Extended Warranty