| Year | 2013 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4YDT3112XD3100148 |
| Stock ID | U13S0148 |
| Condition | Used Sold |
| Exterior | white/Tan |
| Interior | Dove |
| UVW | 8,215 lbs |
| Dry Hitch | 960 lbs |
| CCC | 1,545 lbs |
| Length (ft,in) | 35'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 4" |
| Tanks (gal) | F:50.00 G:68.00 B:34.00 |
| Awnings (ft) | 1:18 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
Slide into Hot Summer Savings @ Paul's Trailer & Rv Center Inc.
6.99% FINANCING & NO PAY FOR 90 Days for ALL QUALIFIED CUSTOMERS
2013 Springdale 311RE $12,995.00
MSRP $ 27,802.00 You Save $14,807.00
Receive a Complimentary Gift During June Dairy Month
with the Purchase of any Trailer
Paul's Trailer & Rv Center
3213 Mill Rd
Morrison WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Electric Stablizier Jacks
Power Tongue Jack
Power Awning
Brand New Slide Out Awnings
Microwave
Stereo
8 cuft Gas/Elec Refer
6 Gal Gas/Elec
2 Slides
Power Tv Stand
TV Antenna
35,000 BTU Furnace