| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Starcraft |
| Brand | Starcraft |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1SABU0AJ2T1B75060 |
| Stock ID | 26ST75060 |
| Condition | New Sold |
| Exterior | White |
| Interior | Ashwood |
| UVW | 3,170 lbs |
| Dry Hitch | 350 lbs |
| CCC | 760 lbs |
| GVWR | 3,895 lbs |
| Length (ft,in) | 21'' 5" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 5" |
| Tanks (gal) | F:30.00 G:20.00 B:20.00 |
| Awnings (ft) | 1:10 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
2026 RV SHOW SPECIALS
Don't wait for the Rv Shows the Deals are here now
so you can skip the crowds and make your plans for 2026 adventures
and still get all of the benefits of going to a show
DOWN PAYMENT MATCH UP TO $500.00 varies per unit
Receive a free Backup Camera and installation
Receive a Free STD starter kit
FREE 2026 to 2027 Outdoor Storage
7yr Warranties at 50% Discount
6.99% Interest Rate to all Qualified Customers
No Pay for 90 Days
PAUL'S TRAILER & RV CENTER
3213 MILL RD
MORRISON WI 54126
920-864-3400
WWW.PTRV.NET
Family Owned and Operated 28yrs
2026 Starcraft AR-ONE 173MB
$10,995.00
MSRP$19,636.00 You Save $8,641.00
Power Awning w/LED lights
Scissors Jacks
Gas/Elec Water Heater
Furnace
13.5 Btu Roof A/C
2 Burner Range
Microwave
Water Heater ByPass
Prepped for Solar
Nitrogen Filled Tires
Double Door 12Volt Refer
Friction Hinged Entrance Door
Tv Antenna
Powered Bath Fan
Blackout Shades